Laden Evenementen

Gekozen Evenement

OBUG AppsConnected22

Datum:
14 juni
Tijd:
9:00 am - 5:00 pm
Kosten:
Gratis
Sponsors
Platinum: Oracle Gold: Epicenter, Apps&Us, MCX, 4AppsGroup, BLIS/ Tuuring, Cognizant, Ordina, Capgemini Belgium, Enshore, Enginatics Silver: Technology2Enjoy, Qualogy, APRO, 66Controls
Locatie
Fort Voordorp, Voordorpsedijk 28-B, 3737 BK Groenekan

We mogen weer live…. nice to see you!

Heb jij er ook zo naar uitgekeken? Elkaar weer zien, spreken, kennisdelen en netwerken onder het genot van een hapje en een drankje… Eindelijk!

OBUG is verheugd om AppsConnected dit jaar weer live te mogen organiseren, we hebben beslag gelegd op de prachtige locatie Fort Voordorp. Deze locatie is zeer centraal gelegen, er is parkeergelegenheid en de drankjes, lunch en andere versnaperingen staan voor u klaar.

AppsConnected22 is gratis voor leden van de OBUG, zorg dat je erbij bent!

Programma

08.30 Registratie en inloop
09.15 Welkom en introductie OBUG
09.30 Keynote 1: Anouk Vos – Cybersecurity and more
10.15 Breakout sessions track I
Room 1 Peoplesoft

Roadmap PeopleSoft – Ronald Jaarsma (Oracle)

Room 2 E-Business Suite

How to create a future proof and transparent Tax business model – Paul Hollewijn (Fluke), Frank Laarhoven (4AppsGroup) READ MORE…

Room 3 Cloud Applications

Effective data management in Oracle HCM Cloud – Epicenter

10.55 Coffee break
11.15 Breakout sessions track II
Room 1 PeopleSoft

Implementations of Oracle Guided Learning at the PeopleSoft HCM project HRM@Defence – Majoor Steve De Ridder (Ministerie) and Debora Veeckmans (Capgemini BE)

READ MORE…

Room 2 E-Business Suite

The Power of Cloud Applications and RPA (Robotic Process Automation) – Egon van Baars (Ordina) READ MORE …

Room 3 Cloud Applications

Transition to Cloud Applications @Aegon – Kim van der Heide (Aegon) and Blis Digital

11.50 Breakout sessions track III
Room 1 PeopleSoft

Performance monitoring customer cases Catharina Ziekenhuis and CZ – William van Son (CZ) and Jordy Bax (Tuuring)

Room 2 E-Business Suite

Beheeruitdagingen van uw Oraclesoftware in Cloud-platformen’– Johan van Veen (MCX)

Room 3 Cloud Applications

Journey to the cloud and what’s next?– Marcel Mouw (Vopak) and Atun Bagchi (Cognizant) READ MORE…

12.25 Lunch
13.30 Breakout sessions track IV
Room 1 PeopleSoft

Gebruik PeopleSoft en Kibana @DNB – Edwin Lenos, Jos Bergman (DNB), John van der Palen (CZ) and Technology2Enjoy

Room 2 E-Business Suite

Test Automation for Oracle E-Business Suite – Bram Nijhof (Enshore)

Room 3 Cloud Applications

move2cloud – lessons learned – Lenno van Kleef, Henny van Hamersveld, Wilfried van Bladel (Apps&Us)  READ MORE…

14.10 Keynote 2: Ben van der Burg – Innovation
15.15 Refreshment break
15.45 Update Oracle Apps Unlimited for EBS, PeopleSoft and JDE to the Cloud – Jan Jaap Dekker
16.20 Wrap up and closure
16.30 Drinks and networking